zieZ dumą polecam Wam książkę, która dostarcza rodzicom wiedzy z wielu obszarów, jest napisana w łagodny, pozytywny i zwięzły sposób, a w środku niej znajduje się rozdział z moim rozdziałem żywieniowym.

Książka łączy w sobie mądrość kilku rodziców, specjalistów w danej dziedzinie, począwszy od porodu w zgodzie z naturą, karmienia piersią, noszenia w chustach, zdrowego żywienia, a skończywszy na eko kosmetykach i zabawkach. Do tej pory rodzice, którzy poszukiwali sposobów na intuicyjne, bliskie rodzicielstwo, musieli spędzać wiele godzin na przeszukiwaniu internetu oraz wypytywaniu znajomych. Teraz wszystkie ważne inspiracje można znaleźć w jednej książce!

Zamów tutaj

 

Tutaj możecie posłuchać rozmowę autorek książki.

Natomiast tutaj można obejrzeć zdjęcia z premiery książki (z moją Zo siedzącą pod stołem :)).

 

Poradnik dla zielonych rodziców

Komentarz do “Poradnik dla zielonych rodziców

 • 12 listopada 2011 z 01:15
  Permalink

  matka jest w Tobie – zaufaj jej!

  mam w ręku i nadziwić się nie mogę, że nie brałam w tym udziału! no chyba że intuicyjnie, w podświadomości, bez wiedzy, ale z całkowitym poparciem, pozytywną energią i dobrymi wibracjami. których może nikt nie odebrał. ale może ktoś, kto wie. wiem na pewno, że jest bardzo potrzebny. wypełnił dziurę – wielki czarny krater po zapomnianym rodzicielstwie miłości i bliskości, po kobiecej intuicji, po sile w którą przestałyśmy wierzyć, po mocy, której przestałyśmy ufać. w imię autorytetów i komfortu. nieprawdziwego, bo wykreowanego przez reklamy i propagandę zainteresowanych w zyskach ze sprzedaży.

  ale jest. lepiej późno niż później. może kogoś uratuje przed samotnym spaniem w łóżeczku, przed nieświadomym porodem w bólu i niezrozumieniu. wspieram akcję, zaklepuję, zapluwam, zamawiam, kupuję, biorę, zachwalam, przekazuję, propaguję, promuję. rękami i nogami, sercem, duchem, mózgiem, intelektem, intuicją i w ciemno. daj boże każdej kobiecie go przeczytać. i daj boże całemu personelowi oddziałów położniczych i szkół rodzenia go przeczytać. i daj boże każdej babci to przeczytać. i przywrócić wiarę w moc kobiecej intuicji, w siłę natury, w energię tworzenia, która wie, jak się poruszać, jak nas poruszać, tylko jeśli nie będziemy jej stopować, blokować, ucinać – dobrymi radami i „bo tak wszyscy robią”.

  wziąć sprawy we własne ręce. zaufać. ktoś kto nas tworzył wiedział jakie mechanizmy nam dać, byśmy mogli sobie świetnie ze wszystkim poradzić. tylko usłyszmy ten głos wewnątrz siebie, zamiast ślepo wierzyć wszystkiemu, co poza nami. spójrz w siebie.
  (z: babolandia.blox.pl/html)

Komentowanie wyłączone