1. Ryby – za i przeciw. DDTVN:

dzien_dobry_tvn_ryby

2. W Sejmie odbyła się konferencja prasowa dotycząca żywności śmieciowej w sklepikach szkolnych. Brałam udział w burzliwej dyskusji dotyczącej tego jak połączyć zalecenia dietetyczne dotyczące zdrowego żywienia z prawnymi aspektami ustawy. Następnie odbyła się konferencja prasowa oraz odpowiedzi na pytania dziennikarzy (na zdjęciu stoję w żółtym szalu, obok profesora Naruszewicza).

psl

3. Rozmowa o warsztatach Dobry Żal w TVP2

4. Felieton o bólu fizycznym oraz psychicznym w czasie rodzenia w szpitalu

5.Moja rozmowa z Reni Jusis ekomamą na temat akcji Dobry Żal:

tvn reni zal

6. Jak radzić sobie z ubieraniem dwu, trzylatka? Rozmawiałam o tym w Polskim Radiu Białystok.
Polskie Radio – Każdy chce być przedszkolakiem 17.09.2011

7. W Polskim Radiu Białystok rozmawiałam o idei zdrowego żywienia dzieci w przedszkolach.
Polskie Radio – Każdy chce być przedszkolakiem 10.08.2011

8. W Polskim Radiu Trójka można było usłyszeć felieton z moim udziałem z serii Mama Nieidealna o miłości oraz dylematach mamy wielodzietnej.
Polskie Radio – Mama Nieidealna 15.06.2011

9. Zapraszam do obejrzenia dyskusji na temat szczepień, która odbyła się w TVP2. Ze względu na bardzo krótki czas programu oraz nierówne siły (brakowało pediatry popierającego nieszczepienie) temat został jedynie poruszony, zaznaczony. Jednak to i tak dużo jak na telewizję publiczną.

tvp szczep
A tutaj zamieściłam moją odpowiedź na bardzo kiepski, nierzetelny artykuł opublikowany w piśmie „Przekrój” po programie.

10. Krótko, bo krótko, ale udało nam się porozmawiać o podnoszeniu odporności w TVN. A nasz kolejny Maluszek, jeszcze nienarodzony,  już w tv!

tvp odp

 

Więcej o poruszanych kwestiach można przeczytać w moich artykułach lub porozmawiać umawiając się na konsultacje. Zapraszam!

W mediach
Tagi:                    

Komentarzy do 5 thoughts on “W mediach

 • 13 czerwca 2011 z 08:24
  Permalink

  HA! Właśnie oglądałm Ciebie i Zosię w TV@ w audycji o szczepieniach – obie pięknie wyglądałyście! Zosia też chciała zabrać głos, a Ty jak zwykle kompetentna i opanowana! Gratuluję!

  • 15 czerwca 2011 z 20:16
   Permalink

   Dzięki :)))

 • 9 lipca 2011 z 19:43
  Permalink

  O szczepieniach w TVP. Nieuczciwe zagranie – skonfrontowali kobietę-matkę, z “profesjonalistą”-lekarzem. Dla przeciętnego obywatela jest oczywistym, kto “ma rację”. Dodatkowo nieetycznym był komentarz prowadzących “tego może pani nie wiedzieć”, który faktycznie zdeprecjonował argumentację rodzica. Szkoda słów.

 • 10 lipca 2011 z 12:44
  Permalink

  Mnie uderzylo stwierdzenie na samym poczatku ze w Poznaniu panuje “moda” na nieszczepienie… Czyli ze co przyszlo i za raz minie???

Komentowanie wyłączone